REKLAAMITEENUSED

How to find Starlife Agency?

 

Posted by Starlife Agency OÜ on Thursday, September 5, 2019

 

Kas vajate oma klubisse neidusid tantsima ja šampanjat müüma? Või soovite müüa oma tooteid või teenuseid tantsijatele-hostessidele, kes showbusinessis palju raha teenivad?

Me saame teid aidata! Kiireim, lihtsaim, ökonoomseim ja väga tõhus viis teie eesmärgi saavutamiseks on avaldada reklaam (teie logo koos lingiga teie veebisaidile või Facebooki lehele) meie veebisaidi kõigil lehtedel (http://www.starlife.ee/uudised, http://www.starlife.ee/klubid, http://www.starlife.ee/töö jne.) inglise, vene ja eesti keeles. Tasuliste reklaamide sektorit näete siinsamas üleval.

Sajad tüdrukud otsivad meie veebisaidilt striptiisitari- ja hostessitööd. Ja klikates avaldatud reklaamidel võtavad nad tööpakkujatega ise otse ühendust. See teenus on muutunud eriti populaarseks just Euroopa tüdrukute seas, kes eelistavadki tööandjatega otse ühendust võtta. Miks nad seda eelistavad? Kuna nad teavad, et nende võimalused saada tööle on sedaviisi paremad - paljud klubid soovivad tüdrukuid otse palgata ja mitte maksta iga töötaja eest agentuuritasusid iga päeva eest. Klubid eelistavad heade töötajate palkamiseks alati odavamat meetodit, et mitte liiga palju raha kulutada. Kuid paljud meie pikaajalised partnerid, klubid, kes kasutavad ka meie värbamisteenuseid ja on meie soovitatud klubide nimekirjas, kasutavad paralleelselt värbamisteenustega ka meie reklaamiteenuseid. See teenuste kombinatsioon on tõesti võimas.

Turustame oma veebisaiti ja avaldatud kuulutusi väga aktiivselt oma sotsiaalmeedia kanalite kaudu, meie Facebooki lehel http://www.facebook.com/starlifeagency (üle 4000 laiki, üle 4100 jälgija, liikmed ja postitame regulaarselt üle 230 rühmas) ja VK lehel http://www.vk.com/starlifeagency (üle 1100 sõbra), ka meie meililisti (üle 2000 tellija) ja WhatsApp gruppide kaudu. Jõuame õige sihtrühmani ja kõik see muudab meie reklaamiteenuse tõeliselt võimsaks.

HIND: Ainult 3.30 eurot päevas. Minimaalne avaldamise periood on 3 kuud, ja kogukulu 3 kuu kohta vaid 300 eurot.

Võite palgata nii palju tüdrukuid kui soovite ja te ei maksa mingeid agenditasusid töötaja kohta päevas! Siduvat lepingut pole vaja.

NB! Iga reklaamiklient peab tagama, et tema reklaamiga seotud veebisaidil või Facebooki lehel avaldatud sisu (kaubad, teenused, äritegevus, tööpakkumised jne) ei riku ühtegi seadust, ei sisalda pornograafiat ega ole seotud prostitutsiooni ega inimkaubandusega. Neid reegleid rikkuvad reklaamid kustutatakse ilma tagasimakseta.